Підсумки сезону конференцій по ріпаку “Фокус на високий урожай ріпаку в 2018 році!”Підсумки сезону конференцій по ріпаку “Фокус на високий урожай ріпаку в 2018 році!”


У пятницю, 09.02.18, завершилась цьогорічна серія конференцій по ріпаку з рекордною сумарною кількістю учасників понад 850 чоловік! У цілому, конференції відбулись у 5 містах: Запоріжжі, Одесі, Кропивницькому, Вінниці і Тернополі.

 

Організатори – фірми NPZ, HORSCH, Полетехніка і YARA відзначили посилений інтерес до ріпаку, площі під яким у 2017 р. посіли друге місце за розміром (після рекордних показників 2008 р.) і сягнули 1 млн га.

 

У доповідях конференцій йшлося про аналіз ринку, а також технології вирощування ріпаку. У фокусі доповідей фірми Horsch були технічні новинки в технології стрип-тілл, точній сівбі ріпаку сівалками Maestro, а також в спушуванні ґрунту (культивації) і одночасному смуговому внесенні добрив за допомогою TIGER  7 MT і 12 MT.

 

Фірма NPZ головний акцент зробила на стимуляції розвитку кореневої системи, ранній сівбі, а також на представленні нових високоврожайних гібридів озимого ріпаку АТОРА, КУГА, ТУРЕ і ШРЕК.

 

Фірма YARA, яка вперше брала участь у конференціях, доповідала про застосування мікроелементів і ефективності своїх фосфорних добрив завдяки потрійним компонентам.

 

Від групи компаній «Полетехніка» виступив Дмитро Граца, проекту точного землеробства. В презентації він представив зразки сільськогосподарської техніки найближчого майбутнього (безпілотні самохідні трактори, посівні комплекси і т.д.), а також розповів про такий сервіс як навігація і точне землеробство.

 

На кожній з конференцій успішні виробники мали змогу розказати і подискутувати про власний практичний досвід вирощування ріпаку, пшениці та гороху.