Про нас

  

NPZ Україна (ТОВ «НПЦ Україна») – постачальник високоврожайного насіння гібридів ріпаку селекції компанії «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» (NPZ, Німеччина) і зернових, олійних та інших культур компанії «SAATEN-UNION» (Німеччина).

Упродовж багатьох років в Україні та Німеччині закладається велика кількість дослідів для виявлення найкращої адаптації селекційного матеріалу до кліматичних умов України, та перевірки різноманітних елементів технології вирощування для надання в подальшому компетентних рекомендацій сільгоспвиробникам.

Кваліфіковані спеціалісти NPZ Україна здійснюють постійний супровід клієнтів компанії на всіх етапах роботи – від посіву до збору врожаю. Сьогодні в компанії працює 12 регіональних представників, які охоплюють усі регіони України.

Продукцію NPZ Україна можна придбати через мережу ексклюзивних дистриб’юторів – ТОВ «Спектр Агро», ТОВ «АгроРось», ТОВ «Агрозахист Донбас».

Компанія є асоційованим членом Насінневої асоціації України та членом Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ).

 

Про «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG», Німеччина

Діяльність компанії почалася в 1897 р з перших насінницьких досліджень озимого ріпаку Гансом Лембке на острові Пель, земля Мекленбург-Передня Померанія, Німеччина.

Сьогодні «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» – це сучасне інноваційне підприємство, яке спеціалізується на селекції і виробництві нових високоврожайних гібридів ріпаку, сортів гороху, кінських бобів та кормових культур. А саме:

  • Олійні: Ріпак (Brassica napus L.) озимий і ярий
  • Зернобобові: Кінські боби ((Vicia faba L. var. minor) і горох (Pisum sativum)
  • Кормові культури: Райграс пасовищний (Lolium perenne) і багатоукісний (Lolium multiflorum)  червона конюшина (Trifolium pratense)

На сьогодні компанія NPZ має представництва та афілійовані компанії в Україні, Великобританії та Канаді. У складі селекційних і насінницьких об’єднань компанія веде діяльність в Німеччині, Франції, Польщі, Чехії, Словаччині, Росії та Австралії.

 

Основні напрямки діяльності «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG»:

  • Селекція та насінництво
  • Постачання насіння ріпаку, зернових, олійних, бобових та кормових культур.

Раніше компанія «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» була відома українському споживачеві як LEMBKE. З 2015 року компанія змінила бренд на NPZ.

Компанія відома на території України вже понад 25 років. Починаючи з 90-х компанія проводила випробування нових сортів ріпаку в кліматичних умовах України. «Norddeutsche Pflanzenzucht Hans Georg Lembke KG» започаткувала культуру вирощування ріпаку в Україні, пояснивши місцевим агровиробникам всі технологічні нюанси та особливості вирощування культури.

 

 

Про SAATEN-UNION (Заатен Уніон)

SAATEN-UNION – це об’єднання 7-х німецьких селекційно-насіннєвих компаній, кожна з яких має більш ніж 100-річний досвід роботи в країнах Європи. Компанія розвиває одну з наймасштабніших селекційних програм континенту з багатьох основних польових культур:

 

  • Зернові: ярий ячмінь, озимий ячмінь, яра пшениця, озима пшениця, овес, озима тритикале, озиме жито
  • Бобові: горох, соя, кінські боби
  • Кукурудза: гібриди з ФАО від 150 до 500
  • Соняшник: в тому числі гібриди системи Clearfield та Clearfield+

 

Види діяльності:

  • Ліцензійне виробництво у співробітництві з провідними сільгоспвиробниками

України

SAATEN-UNION добре відома агровиробникам завдяки її новим ідеям, наприклад, виведення стійких гібридів або створення сортів, кліматично пристосованих до різних європейських широт. Селекція рослин і пов’язані з нею технології, наприклад дігаплоідія або селекція за допомогою молекулярних маркерів, відносяться до ключових розробок цього століття. Метою компанії є отримання високоврожайних, якісних і стабільних сортів за допомогою нових технологій.

Компанія SAATEN-UNION володіє однією з найбільших і найсучасніших біотехнологічних лабораторій в Німеччині, що гарантує сталий розвиток в майбутньому.

Селекційні компанії групи SAATEN-UNION активно займаються сільським господарством. Результатом їх щоденного практичного експерименту є виведення сортів, які виправдовують найвищі очікування агровиробників.

Продукція компанії відома українському споживачеві з початку 2000-х років. З 2018 року постачальником SAATEN-UNION в Україні є NPZ Україна.