Новини компанії Озимий ріпак: спеціальна пропозиція від NPZ Україна

Тільки цього сезону купуючи насіння гібридів озимого ріпаку селекції NPZ отримуй від 1 до 3 мішків за кожні 10 придбаних**.

Читати
Новини компанії NPZ Україна відкриває сезон озимого ріпаку оновленим портфелем гібридів

Не за горами – новий ріпаковий сезон. Саме тому перший день літа – це найкращий момент для презентації портфелю гібридів озимого ріпаку NPZ Україна сезону 2021-2022.

Читати
Врожай під контролем: хвороби озимого ріпаку

Ці поради допоможуть швидко діагностувати захворювання озимого ріпаку, вчасно провести захисні операції і мінімізувати втрати від хвороб, щоб втримати показники врожаю під контролем.

Читати
Поради експертів NPZ Три правила агроекономіки

В сільському господарстві агрономія йде пліч-о-пліч з економікою. Тому і сучасний аграрій – не тільки професійний агроном, а й зважений економіст.

Читати
Поради експертів NPZ Який гібрид ярого ріпаку обрати для пересіву?

Кліматичні зміни відкрили нові можливості для українських ріпаководів завдяки сприятливим умовам, які скалися для вирощування ярого ріпаку. Дану культуру доцільно вирощувати в тому числі для пересіву постраждалих під час перезимівлі посівів.

Читати
Поради експертів NPZ Чому варто включити ярий ріпак в сівозміну?

Ярий ріпак — прекрасний попередник під озимі зернові. Ця культура дає достатньо часу, щоб провести якісний посів озимих культур в стислі календарні терміни.

Читати
Поради експертів NPZ Ярий ріпак – повноцінна культура сівозміни за умов дефіциту вологи

В цьому матеріалі ми поділимося досвідом аграріїв Київської області із вирощування ярого ріпаку, а також доводами, чому на дану культуру слід звернути увагу.

Читати
Преса про нас Elevatorist.com: НПЦ Украина построит завод по переработке рапса в Житомирской области

Немецкая дочерняя компания «НПЦ-Лембке» — ООО «НПЦ Украина» планирует построить семенной завод в Брусиловском районе Житомирской области. На заводе собираются перерабатывать семена рапса.

Читати

    Ви можете зв’язатися з нами
    заповніть форму і ми оперативно надамо відповідь
    Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Політики конфіденційності